Spotify

Spotify for Windows Phone 8

Słuchaj swojej ulubionej muzyki mobilnie z aplikacją Spotify

Spotify to jeden z największych serwisów na świecie, pozwalających słuchać muzyki online. Dzięki aplikacji mobilnej Spotify otrzymujemy dostęp do swojej ulubionej muzyki prosto z telefonu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość słuchania muzyki offline
  • Intuicyjna i prosta nawigacja
  • Dostęp do ogromnej bazy utworów i albumów

Wady

  • Nie pokrywa wszystkich funkcji serwisu

Bardzo dobry
8

Spotify to jeden z największych serwisów na świecie, pozwalających słuchać muzyki online. Dzięki aplikacji mobilnej Spotify otrzymujemy dostęp do swojej ulubionej muzyki prosto z telefonu.

Muzyka ze Spotify na Twoim telefonie

Aplikacja Spotify pozwala na dostęp do całego serwisu z poziomu telefonu. Dzięki niej w prosty sposób można zarządzać playlistami, które da się edytować i udostępniać. Oprócz tego Spotify pozwala wyszukiwać utwory, albumy i wykonawców. Za pomocą aplikacji można również słuchać różnych radiostacji z konkretnymi gatunkami muzycznymi. Dodatkowo można przeglądać muzyczne nowości i dzielić się muzyką przez Facebooka.

Niestety, aby móc korzystać ze Spotify na telefonie należy posiadać konto Premium.

Oczywiście w Spotify najważniejsza jest muzyka. Aplikacja posiada prosty w obsłudze odtwarzacz, który działa również w tle. Można wyjść z aplikacji i dalej cieszyć się muzyką. Zaletą Spotify jest również to, że nasze konto automatycznie synchronizuje się z aplikacją. Dzięki temu na telefonie mamy wszystkie nasze playlisty i ulubione utwory. Poza tym aplikacja pozwala na słuchanie muzyki w trybie offline. Wystarczy wybrać dane utwory, a te zapiszą się w pamięci aplikacji. Pozwala to zaoszczędzić na transferze danych przez sieć 3G.

Dobrze przygotowany interfejs

Twórcy aplikacji postarali się o to, aby korzystanie z niej było proste. Temu celowi podporządkowano design i nawigację. Wszystkie ważne funkcje są pod ręką, a interfejs jest intuicyjny.

Prosto i wygodnie

Oczywiście Spotify ma wygląd dopasowany do stylistyki Windows Phone 8, a więc duże napisy i przesuwane karty. Graficznie aplikacja prezentuje się dobrze i czytelnie.

Muzyka zawsze pod ręką

Mobilne Spotify to bardzo dobra aplikacja do obsługi tego serwisu. Jest świetnym dopełnieniem aplikacji na Windows i Mac. Daje dostęp do milionów utworów i jest prosta w obsłudze. Jeżeli korzystacie ze Spotify, to warto się w nią zaopatrzyć.

Spotify

Download

Spotify for Windows Phone 8

Opinie użytkowników o Spotify